آیا برای به‌روزرسانی‌ها و رفع ایراد برنامه‌های غیررایگان باید هزینه مجدد پرداخت کنم؟
خیر. به‌روزرسانی برنامه‌ها که معمولاً ایرادهای قبلی را برطرف می‌کند، به رایگان از نگاه تازه قابل دریافت خواهد بود.

آیا استفاده از برنامه‌ها و خدمات نگاه تازه، هزینه‌ای جداگانه علاوه بر هزینه‌ای که زمان خرید پرداخت می‌کنم، دارد؟
هیچ هزینه‌ای به جز هزینه‌ی خرید برنامه‌ها از شما دریافت نخواهد شد و هیچ هزینه‌ی جدیدی وجود ندارد.

اگر برنامه‌ای که خریدم مشکل داشت و خواستم آن را برگردانم و پولم را پس بگیرم، چه روندی را باید طی کنم؟
برای بررسی مشکلات می‌توانید در برنامه نظر بگذارید و یا با نشانی توسعه‌دهندهٔ آن تماس بگیرید. اگر مشکل شما حل نشد، با پشتیبانی نگاه تازه (support@negahetazehco.com) تماس بگیرید. ما پس از بررسی، وجه دریافتی را به حساب اعتبار کافه‌نگاه تازهی شما بازمی‌گردانیم تا بتوانید از آن در خرید برنامه‌های دیگر استفاده کنید. بازگرداندن وجه به حساب شما به دلیل مسائل فنی امکان‌پذیر نیست.
مشکلات می‌تواند شامل دریافت نشدن برنامه یا نصب نشدن آن یا موارد مشابه باشد که به هر صورت پس از بررسی، در صورت عدم رفع مشکلات، وجه پرداختی بازگردانده می‌شود.

مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده برای برنامه‌ها چه مدت است؟
تمامی قیمت‌های درج شده در سایت به‌روز هستند. برنامه‌های رایگان، همیشه رایگان خواهند بود. قیمت یک برنامه‌ برای خریدار آن همیشه ثابت خواهد بود و تغییر قیمت‌ها شامل خریدی که یک بار ثبت و انجام شده است نمی‌شود.

چگونه به صفحه پرداخت شما در برنامه نگاه تازه اعتماد کنم؟
ما سعی کرده‌ایم تمامی جوانب یک پرداخت ایمن بر روی موبایل را در نظر بگیریم.شما میتوانید آدرس صفحه جاری را در بالای صفحه پرداخت مشاهده کنید و اطلاعات کارت بانکی خود را تنها در سامانه بانک و شاپرک وارد نمایید.همچنین در صورت نیاز میتوانید با مراجعه به وب سایت ما برنامه موردنظر را انتخاب و پرداخت را از طریق سایت انجام دهید .

خرید درون‌برنامه‌ای چطور کار می‌کند؟
خرید درون‌برنامه‌ای کاملاً شبیه خرید عادی برنامه است؛ فقط شما برای خرید درون‌برنامه‌ای، از درون برنامه یا بازی به صفحهٔ پرداخت نگاه تازه هدایت می‌شوید و پس از انجام عملیات خرید، دوباره به محیط برنامه یا بازی بازمی‌گردید. خرید درون‌برنامه‌ای، روی دستگاه‌های اندرویدی مختلف شما قابل مشاهده و استفاده است

جهت همکاری در راستای نوشتن برنامهٔ سفارشی چطور می‌شود با نگاه تازه همکاری کرد؟
برای این امر میتوانید از بخش تماس با ما درخواست خود را مطرح نمایید.